fbpx

Skinboost blog

Wstecz
Sposób na idealnie smukłe ciało w miesiąc! 28 lipca, 2021

Sposób na idealnie smukłe ciało w miesiąc!

Jak polepszyć jędrność skóry w lecie?

 

Lato to czas, w którym wiele osób przypomina sobie lub zwraca większą uwagę na wygląd skóry na ciele. Podczas gdy w okresie jesienno zimowym, większość naszego ciała jest zakryte i nie zwracamy na nie uwagi. Tak w lecie zmienia się to diametralnie. I to właśnie w tym okresie zaczynamy się sobie przyglądać i dostrzegać pewne mankamenty naszej urody.

 

Ja postaram się w dzisiejszym wpisie przybliżyć, pokrótce dwa zabiegi na ciało, które w okresie letnim wykonujemy, w naszym gabinecie bardzo często.

 

Pierwszy z nich to oczywiście Endomasaż Modente, bezwzględny hit zabiegów letnich. Oczywiście nie bez przyczyny nasze klientki kochają ten zabieg wykonywać właśnie w okresie letnim. Zabieg ten opiera się na masażu próżniowym takim jak w endermologii czy innych urządzeniach tego typu. Jednak ma przewagę nad tymi urządzeniami, gdyż oprócz masażu próżniowego w głowicy wbudowana jest także podczerwień oraz fala radiowa. Po co? Dlatego, że sam masaż próżniowy, owszem daje efekty, jednak jeśli dołączymy do tego podczerwień oraz falę radiową działamy z potrojoną siłą. Fala radiowa i podczerwień, podgrzewa zassany fałd skóry, dzięki czemu bardzo silnie rozbijamy tkankę tłuszczową i cellulit oraz oczywiście zagęszczamy skórę. Wszystko podczas jednego zabiegu!
Tak, jest to możliwe. Zabieg jest wspaniały, daje bardzo dobre efekty zabiegowe, nawet przy uciążliwym cellulicie.

 

Oczywiście jak każdy zabieg należy wykonywać go w serii około 10 zabiegów, z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu. Wtedy otrzymujemy najlepsze efekty zabiegowe.

 

Drugim zabiegiem natomiast są bandaże Arosha połączone ze szczotkowaniem skóry. Jest to drugi zabieg na ciało po naszym zabiegu endomasażu Modente, który przynosi znakomite efekty. Co więcej można stosować go także u osób z żylakami i rozszerzonymi naczynkami. Zabieg ten polega na wyszczotkowaniu ciała, aplikacji serum z kwasem glikolowym oraz owinięciu obszaru nóg oraz pośladków bandażem nasączonym składnikami takimi jak np. kofeina. Zabieg działa bardzo silnie drenująco, usuwa zastoje limfatyczne i świetnie odżywia skórę. Skóra po zabiegu jest gładka i jędrna. Po zabiegu naprawde widać efekty! Nogi są lekkie i smuklejsze o kilka centymetrów!

 

Zabieg ten także powinno wykonać się w serii. Często w naszym gabinecie łączymy zabiegi bandaży Arosha z zabiegami endomasażu Modente. Te zabiegi komponują się wspaniale i dają spektakularne efekty! Natomiast przy osobach, które mają przeciwwskazania do wykonania zabiegu endomasażu Modente, wykonujemy bandaże Arosha w serii 8 zabiegów 2 razy w tygodniu.

 

Dzięki tym zabiegom, w szybki sposób możesz cieszyć się gładkimi nogami bez cellulitu oraz jędrną skórą, która wyglądać będzie świetnie w wakacyjne letnie dni.

 

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje zabiegowe, podczas których dowiesz się jakie zabiegi będą dla Ciebie idealne.

Zobacz podobne