fbpx

O nas

Skinboost to profesjonalny gabinet kosmetologii medycznej i pielęgnacyjnej w Krakowie, tworzony przez zespół doświadczonych specjalistów.
Posiadamy szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało, dostosowanych nawet do tych najbardziej wymagających klientów.
Naszym celem jest przede wszystkim pomoc klientom w dążeniu to zdrowej, młodej, gładkiej i pięknej skóry twarzy i ciała, dlatego ciągle szukamy nowinek, szkolimy się, aby cały czas być na bieżąco z nowymi trendami w dziedzinie kosmetologii medycznej i pielęgnacyjnej.
Zabiegi w naszym gabinecie wykonujemy na sprawdzonym sprzęcie i wysokiej jakości, przebadanych kosmetykach pielęgnacyjnych, jak i produktach medycznych. Dzięki czemu zagwarantować możemy efekty i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
W naszym gabinecie możecie Państwo czuć się bezpiecznie. Swoich klientów traktujemy indywidualnie służymy pomocą w doborze zabiegów jak i pielęgnacji domowej.
Serdecznie zapraszamy! Przyjdź sam, przekonaj się a nie pożałujesz.

Poznaj nasz zespół

Karolina
Karolina Magister Kosmetologii

Absolwentka studiów magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej o specjalizacji kosmetologia w medycynie estetycznej. Ukończyła międzynarodowe szkolenia m.in Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology oraz paramedyczne szkolenie Danne Montague King, pozwalające tworzyć lecznicze terapie dla skór trudnych. Kosmetologia to jej wielka pasja od zawsze, jeszcze przed studiami sama wykonywała kosmetyki, które później z powodzeniem sprawdzały się w pielęgnacji twarzy. Z kosmetologią związana jest od ponad 8 lat. Obecnie jej ulubione zabiegi to mezoterapia i terapie enzymatyczne. Ceni sobie indywidualne podejście do klienta.  Chętnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach zawodowych i konferencjach międzynarodowych.

Małgorzata
Małgorzata Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu kosmetologii i od tego czasu zajmuje się medycyną estetyczną, która stała się jej pasją. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach ciągle poszerzając swoją wiedzę. Posiada certyfikaty przebytych szkoleń z zakresu odmładzania twarzy preparatami Teosyal, Juvederm, Princess, Filorga oraz korekcji zmarszczek preparatem Botox.

Agata
Agata Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku kosmetologii. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Ukończyła kursy projektowania skutecznych terapii personalizowanych, mezoterapii mikroigłowej i igłowej. W naszym gabinecie wykonuje masaż kobido, zajmuje się pielęgnacją twarzy oraz modelowaniem sylwetki. W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do skóry i potrzeb każdego z pacjentów.