fbpx

PRO XN Innowacyjna terapia kasntohumolem

PRO XN Innowacyjna terapia kasntohumolem

Ksantohumol to wysoce aktywny składnik naturalnie występujący w roślinie chmielu. Do tej pory niemożliwym było prawidłowe wyekstrahowanie tego składnika z szyszki chmielu. Jednak firma DermoTech Beauty we współpracy z polskimi naukowcami opracowała jedyny w swoim rodzaju proces ekstrakcji ksantohumolu. Został on zamknięty w kompleksie, który umożliwia uwolnienie cząsteczki Ksantohumolu na poziomie żywych komórek naskórka, dzięki czemu jest on maksymalnie skuteczny i terapeutyczny dla skóry.

 

Ksantohumol jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, wykazuje 30 razy silniejsze właściwości antyoksydacyjne od witaminy C, dlatego dużo efektywniej chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i jego skutkami.

 

Zabieg w wykorzystaniem ksantohumolu ma bardzo szerokie zastosowanie w pielęgnacji i leczeniu skór dotkniętych trądzikiem zarówno pospolitym jak i różowatym, wykazuje także silne działanie przeciwstarzeniowe. Pomaga w uspokojeniu skór w łojotokowym zapaleniem skóry czy atopowym zapaleniem skóry.

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną. Po analizie stanu skóry, przechodzimy do części zabiegowej wizyty. Wykonywany jest demakijaż oraz oczyszczanie skóry specjalnymi preparatami, które już na wstępie działają terapeutycznie. Minimalizują uszkodzenia lipidów, wspomagają procesy regeneracyjne. Następnie wykonywany jest peeling skóry dostosowany do aktualnego stanu cery. Następnie nakładany jest kluczowy składnik zabiegu, tj ampułka z cząsteczką ksantohumolu, niacynamidem, witaminą C, koenzymem Q10 oraz dysmutazą ponadtlenkową. Ampułka wmasowywana jest w skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Następnie na ampułkę aplikowana jest sterylna maska biocelulozowa. Ma ona za zadanie zatrzymanie wody w naskórku oraz zwiększenie absorpcji składników aktywnych z ampułki. Maskę trzymamy od 15 do 20 minut. Po masce nakładane jest antyoksydacyjne serum z ksantohumolem oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym.

 

Efekty jakie możemy uzyskać po zabiegu:

 • Nawilżenie skóry,
 • Rozjaśnienie kolorytu skóry,
 • Przyspieszenie regeneracji skóry
 • Wzmocnienie bariery naskórkowej
 • Wyciszenie stanu zapalnego

Zalety:

 • Brak okresu rekonwalescencji, po zabiegu od razu można wrócić do codziennych czynności
  Brak działania fotouczulającego, zabieg jest całoroczny, bez ryzyka powstawania przebarwień
  silna stymulacja przy jednoczesnym braku uszkodzenia naskórka
 • Brak odczuć bólowych podczas zabiegu, zabieg jest wręcz relaksujący dla pacjenta
 • Możliwość i skuteczność w stosowaniu go w różnych defektach skórnych
 • Wzmocnienie efektów innych serii zabiegowych
 • Możliwość łączenia z innymi zabiegami kosmetologicznymi lub medycyny estetycznej
 • Długotrwałe efekty zabiegowe przy prawidłowo dobranej serii zabiegów

Przeciwwskazania:

Zabieg jest dobierany indywidualnie do stanu cery oraz stanu zdrowia klienta. Nie ma konkretnych przeciwwskazań do zabiegu.

Cena regularna:

Zabieg I stopnia 400 zł

Zabieg II stopnia z retinolem 440 zł

Zabieg II stopnia z dermapenem 630 zł

Sprawdź aktualne promocje!
Umów się na wizytę telefonicznie: 518 842 828, przez formularz kontaktowy lub online.

Umów się na zabieg online