fbpx

Paramedyczne zabiegi enzymatyczne DMK

Paramedyczne terapie enzymatyczne Danne Montague King DMK

Paramedyczne indywidualne zabiegi lecznicze z wykorzystaniem najlepszych i najskuteczniejszych kosmeceutyków dla skór wymagających, zwłaszcza skór trądzikowych oraz zmagających się z różnego rodzaju egzemami.

 

Jako jedni z nielicznych w Polsce należymy do grona przeszkolonych kosmetologów, pracujących na kosmeceutykach DMK. 

 

Jeśli zmagasz się z trądzikiem zaskórnikowym lub trądzikiem zapalnym, trądzikiem różowatym, przetłuszczaniem się skóry lub silnymi przebarwieniami. Ta kuracja jest dla Ciebie idealna!

 

Jeśli leczyłaś/eś się z powodu trądziku jednak mimo to nastąpił nawrót choroby, bądź nie jesteś zadowolona/y z efektu leczenia. Ta kuracja jest dla Ciebie idealna!

 

Jeśli myślisz, że nie ma już dla Ciebie ratunku, to właśnie ta kuracja jest dla Ciebie idealna.

 

Jeśli chcesz nareszcie zadbać o swoją skórę i pozbyć się toksyn z organizmu, procedury DMK są właśnie dla Ciebie idealne.

 

Danne Montague King jest to światowa marka kosmeceutyków, będących liderem wśród zabiegów dla skór bardzo wymagających i skór trudnych. Filozofia marki opiera się na naturalnej farmakologii opartej na enzymach, aminokwasach oraz peptydach.

 

Indywidualne programy zabiegowe DMK, skupiają się na czterech podstawowych punktach.

 

USUNĄĆ – ODBUDOWAĆ – CHRONIĆ – WSPIERAĆ

 

Usuwamy martwe komórki naskórka, które powodują zatkanie porów, pigmentację, zmarszczki oraz suchość

 

Odbudowujemy skórę, pobudzając kluczowe procesy, które pozwalają naszym komórkom skóry pracować i żyć dłużej i bardziej efektywnie. Tworząc przy tym zdrową skórę.

 

Chronimy skórę przed procesami takimi jak glikacja, wolnymi rodnikami, słońcem. By nie powodować przedwczesnego obumierania i uszkadzania komórek skóry.

 

Wspieramy prawidłowe funkcjonowanie skóry w domu, poprzez prawidłowo dobraną, innowacyjną pielęgnację DMK.

 

Właśnie dzięki zachowaniu wszystkich czterech etapów, w każdym zabiegu oraz w pielęgnacji domowej uzyskujemy wspaniałe efekty terapeutyczne.

 

Założyciel marki, Pan Danne Montague King, stworzył markę z własnych potrzeb, bowiem jako młody mężczyzna cierpiał z powodu trądziku. Po wielu nieudanych próbach leczenia trądziku, Danne postanowił sam sobie pomóc. Dzięki swojemu oddaniu, stworzył programy zabiegowe, które potrafią działać nawet na te najcięższe i najbardziej oporne choroby skóry.

 

Programy zabiegowe DMK oparte są na naturalnej farmakologii i jako jedyne wykorzystują pełną moc enzymów. Cechuje je bardzo wysokie stężenie składników aktywnych.

Terapie zabiegowe DMK oferowane przez naszego specjalistę:

 • Terapia trądziku pospolitego
 • Terapia trądziku różowatego
 • Terapia usuwająca przebarwienia
 • Terapia przeciwstarzeniowa
 • Terapia profilaktyczna
 • Terapia wymagających cer kobiet w ciąży

 

Przebieg zabiegu:

Kuracje DMK rozpoczynają się zawsze zabiegiem wstępnym. Zabieg ten poprzedza szczegółowarozmowa, wywiad podczas, które ustalamy czy działamy prewencyjnie czy działamy na konkretny defekt skórny, dobieramy prawidłową pielęgnację i zlecamy ewentualne badania, w przypadku chorób skóry, potrzebne do prawidłowego działania i niwelowania problemu. Następnie rozpoczynamy zabieg wprowadzający, który ma za zadanie pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu, dotlenić silnie skórę i przygotować ją na dalsze etapy kuracji. Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry. Następnie stosujemy specjalny preparat detoksykujący na kilka minut. Następnie stosujemy specjalną maskę enzymatyczną na cały obszar twarzy, szyi oraz dekoltu. Maska ta hydrolizuje produkty odpadowe komórek i usuwa je ze skóry. Podczas tego etapu występuje proces odwróconej osmozy, który oczyszcza skórę z toksyn, utlenionych produktów przemiany materii oraz wolnych rodników. Maska ta także aktywuje pracę enzymów w skórze, pobudza aminokwasy takie jak prolina, lizyna. Tworzy efekt cytoplazmatyczny, zwiększanatlenienie, metabolizm komórkowy oraz funkcje immunologiczne. Następnie maska po określonym czasie jest zmywana. W następnym kroku, przywracamy barierę epidermalną, poprzez stosowanie odpowiednich dalszych kroków zabiegowych.

Żaden zabieg nie wyklucza z codziennego funkcjonowania, co jest ważne w przypadku osób bardzo aktywnych życiowo. Co więcej, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Nie występuje żadne podrażnienie skóry.

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie kuracji zabiegowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

Wskazania:

 • trądzik
 • trądzik pospolity
 • trądzik różowaty
 • couperosis
 • zmiany skórne związane z wiekiem
 • plamy starcze
 • pigmentacja
 • blizny
 • choroby dermatologiczne m.in: AZS, łuszczyca, ŁZS

 

Przeciwwskazania:

 • Brak. Zabiegi te bezpieczne są dla każdego.

 

Poniżej przedstawiamy film, który obrazuje zmiany zachodzące w skórze podczas jednego zabiegu.

 

Źródło: youtube.com

 

Cena zabiegu wprowadzającego połączonego z szczegółowym wywiadem i konsultacją – 390 zł

Atraumatyczne oczyszczanie skóry 400 zł

Głęboka rewizja skóry 520 zł

Zabiegi personalizowane, wahają się od 370 – 500 zł, wszystko zależy od stanu początkowego cery i tego czy działamy na konkretny problem czy działamy prewencyjnie. Wszystkie koszty, przedstawiane są podczas wstępnej konsultacji. Pacjent dostaje do domu całkowity plan zabiegowy.

Sprawdź aktualne promocje!

Umów się na wizytę telefonicznie: 518 842 828, przez formularz kontaktowy lub online.

Umów się na zabieg online

Sprawdź podobne zabiegi