fbpx

Oczyszczenie manualne

Oczyszczenie manualne

Oczyszczanie manualne to zabieg, który jest wykonywany na skórze niezależnie od wieku pacjenta. Jest to zabieg cykliczny, z reguły potrzeba oczyszczenia skóry poprzez oczyszczanie manualne jest co około 3 miesiące.

 

Oczyszczanie manualne to jeden z etapów zabiegu kosmetycznego. Często wykonywany jest on z różnymi kombinacjami tj: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, peelingi chemiczne czy mezoterapia bezigłowa.

 

W pierwszej kolejności polega on na wykonaniu peelingu fizycznego lub chemicznego, następnie skóra rozpulchniana jest specjalną maską zawierającą kombinację ziół, które otwierają pory, przy skórach normalnych, mocno zanieczyszczonych, mieszanych, tłustych, grubych w naszym gabinecie używany jest także wapozon, który dodatkowo przyspiesza efekt otwarcia porów, zmiękczenia skóry co powoduje iż następny krok, jakim jest ekstrakcja manualna zaskórników otwartych i zamkniętych, kaszaków czy prosaków, jest bardziej efektywny.

 

Przebieg zabiegu: 

Zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną. Następnie wykonywany jest demakijaż oraz peeling chemiczny lub mechaniczny. Po peelingu skóra poddawana jest działaniu pary i ozonu, jednocześnie nakładany jest specjalny krem rozpulchniający skórę, wspomagający późniejszą ekstrakcję zaskórników otwartych, zamkniętych, prosaków i krostek. Po ekstrakcji nakładana jest maska łagodząco- wysuszająca, następnie nakładane jest serum, które może być wprowadzone mezoterapią bezigłową. Na zakończenie nakładany zostaje krem.

 

Wskazania:

  • Cera zanieczyszczona

 

Przeciwwskazania:

  • Cera cienka, płytko unaczyniona
  • Naruszona ciągłość skóry
  • Zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
  • Trądzik różowaty
  • Trądzik ropny
  • Skłonność do bliznowaceń

 

Cena regularna: od 300 zł

Sprawdź aktualne promocje!

Umów się na wizytę telefonicznie: 518 842 828, przez formularz kontaktowy lub online.

Umów się na zabieg online

Sprawdź podobne zabiegi