fbpx

Skinboost blog

Wstecz
Świąteczne last minute – zabiegi szybko upiększające! 17 grudnia, 2020

Świąteczne last minute – zabiegi szybko upiększające!

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami. Coraz częściej słyszę pytania: “Jakie zabiegi będą odpowiednie, aby szybko polepszyć ogólny wygląd skóry.?”

 

Dzisiaj postaram się opowiedzieć o 3 zabiegach, które wykonane nawet dzień przed wigilią dadzą efekt wypoczętej, zdrowej i rozjaśnionej cery na święta.

 

Zabieg “Szybkie piękno”

Ten zabieg wykonuję u siebie w gabinecie w momencie, gdy osoba zainteresowana ma bardzo mało czasu a chce skorzystać z ekspresowego zabiegu upiększającego.
Zabieg oparty jest na preparacie, który za zadanie ma poprawić obwodowe krążenie, dotlenić skórę i szybko dostarczyć składniki odżywcze do skóry. Zabieg powoduje uczucie intensywnego ciepła, eliminuje złogi limfatyczne, dostarczy świeżej krwi do tkanek, hamuje nabrzmienie ewentualnych stanów zapalnych – uspokaja je. Dalsze kroki zabiegu dostarczają skórze bardzo dużą ilość składników nawilżających i witamin, dzięki czemu skóra nabiera świetlistości. Zabieg trwa 45-60 minut dlatego oferuję go zawsze osobom, które są zmęczone, zabiegane a chcą aby ich skóra na święta wyglądała pięknie!

 

Zabieg łączący w sobie dwie specjalne maski enzymatyczne.

Maska enzymatyczna to preparat, który ja osobiście bardzo często wykorzystuje w procedurach zabiegowych. Dlaczego? Ponieważ odpowiednio skomponowany zabieg z maską enzymatyczną jest niezwykle skuteczny, co więcej nie wyklucza z codziennego funkcjonowania, a wręcz przeciwnie! Niemal natychmiast poprawia wygląd skóry. Zabieg, który proponuje przed świętami to zabieg silnie liftingujący, powoduje maksymalne ujędrnienie podczas jednego zabiegu. Zabieg trwa około 1,5h dlatego trzeba sobie troszkę czasu zarezerwować, ale WARTO!

 

Zabieg wykorzystujący peeling kwasem migdałowym i fitynowym z argininą.

Zabieg jest szybki ale bardzo skuteczny. Nadaje się dla osób nawet tych z bardzo wrażliwą cerą. Działa antybakteryjnie, rozjaśnia cerę i w ogóle jej nie podrażnia! Aginina przyspiesza regenerację skóry, ma silne właściwości przeciwutleniające oraz bierze udział w syntezie kolagenu. Ten zabieg nada się dla cer młodych chcących wygładzić szybko swoją skórę, zmniejszyć widoczność porów i wygładzić okolicę oczu. Cała procedura zabiegowa trwa od 45 – 75 minut. Możemy wzbogacić ją o działanie mezoterapii bezigłowej, wtłaczając preparat z witaminą C lub kwasem hialuronowym, uzyskamy wtedy jeszcze lepszy rezultat zabiegowy.

 

Są to moje 3 pewniaki, które z powodzeniem możemy wykonać nawet dzień przed okresem świątecznym. Dadzą wspaniały efekt gładkiej, uniesionej i wypoczętej cery! Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z tego typu zabiegów w tym intensywnym okresie. Jeśli chcesz w pełni zjawiskowo prezentować się w te Święta, nie zapomnij o swojej cerze!

Zobacz podobne