fbpx

BioRePeel – terapeutyczny peeling całoroczny

Peelingi kwasowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych substancji w kosmetologii. W zależności od rodzaju kwasu potrafią świetnie uporać się z trądzikiem, zmarszczkami, przebarwieniami czy suchą skórą.
BioRePeel jest to rodzaj peelingu chemicznego, pochodzącego z grupy nowoczesnych mieszanin. Nowoczesne mieszaniny chemiczne charakteryzuje fakt, że są to zabiegi bezpieczne o każdej porze roku, powodują minimalny dyskomfort podczas zabiegu oraz nie ma przy nich długiego okresu rekonwalescencji. Jednocześnie są wysoko stężone i dają bardzo dobre efekty terapeutyczne. Peeling BioRePeel jest to mieszanina dwufazowa.

 

W pierwszej fazie znajdują się składniki takie jak:
kwas trójchlorooctowy 35%
kwas laktobionowy;
kwas salicylowy;
kwas winowy, kwas cytrynowy;
witaminy: C i B2;
glicyna, prolina, hydroksyprolina, arginina;
kwas gamma-aminomasłowy.

 

Druga faza natomiast zawiera:
skwalen
mirystynian izopropylu

 

Peeling BioRePeel, dzięki tak mocno zaawansowanemu składowi, daje silny efekt biostymulujący i rewitalizujący szczególnie cerę trądzikową z zaskórnikami, zmianami zapalnymi i przebarwieniami pozapalnymi. Może być też z powodzeniem stosowany w kombinacji z mikronakłuciami, daje wtedy bardzo silny efekt wygładzenia blizn pozapalnych i potrądzikowych. BioRePeel stymuluje i odbudowuje skórę oraz przywraca jej prawidłową równowagę. Nie wyłącza z codziennych aktywności oraz nie powoduje mocnego łuszczenia skóry. BioRePeel może być wykorzystywany bez ograniczeń wiekowych, dlatego jest dobrą opcją dla młodych osób borykających się z trądzikiem.

 

Dzięki temu, że zawiera fazę lipofilową, dodatkowe substancje czynne takie jak: aminokwasy, witaminy i GABA- kwas gamma-aminomasłowy, mogą penetrować w głąb skóry dając jeszcze lepsze efekty. Faza lipofilowa działa nawilżająco, regenerująco i ochronnie na skórę.

 

Przebieg zabiegu:

Zabieg BioRePeel, jak każdy inny zabieg w naszym gabinecie, rozpoczyna się konsultacją. Po uzupełnieniu karty i wykluczeniu przeciwwskazań do zabiegu, następuje demakijaż i mycie skóry. Następnie skórę odtłuszczamy. Na odtłuszczoną i przygotowaną skórę nakładamy dokładnie odmierzoną ilość preparatu, wmasowujemy preparat i czekamy odpowiednią ilość czasu. Można ten zabieg łączyć także z mikronakłuwaniem. W przypadku takiego połączenia, po demakijażu dodatkowo znieczulamy skórę, a po nałożeniu peelingu BioRePeel, nakłuwamy ją. Po nakłuciach nakładamy jeszcze jedną warstwę. W obu przypadkach preparat zostawiamy na konkretną ilość czasu i zmywamy. Po zmyciu w zależności od rodzaju zabiegu stosowane są dalsze kroki takie jak maska, serum i krem.

Skóra po klasycznym zabiegu BioRePeel nie jest podrażniona, nie jest konieczna rekonwalescencja.

Zabieg ten oczywiście wykonujemy nie tylko na twarz ale też dekolt, plecy itp.

 

Wskazania:

 • Trądzik aktywny i zaskórnikowy
 • Blizny pozapalne
 • Blizny ubytkowe
 • Wiotka cera
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia pozapalne
 • Przebarwienia pigmentacyjne
 • Rozszerzone pory

 

Przeciwwskazania:

 • Uczulenie na składniki preparatu
 • Ciąża, laktacja
 • Skłonność do powstawania keloidów
 • Opryszczka w fazie aktywnej
 • Sączące się rany w miejscu zabiegowym

 

Cena regularna:

Twarz 350 zł/ 490 zł – zabieg w połączeniu z dermapenem i znieczuleniem
Twarz + szyja 400 zł/ 540 zł – zabieg w połączeniu z dermapenem i znieczuleniem
Twarz + szyja + dekolt 450 zł/ 590 zł – zabieg w połączeniu z dermapenem i znieczuleniem
1 okolica ciała od 450 zł/ od 590 zł – zabieg w połączeniu z dermapenem i znieczuleniem
Sprawdź aktualne promocje!
Umów się na wizytę telefonicznie: 518 842 828, przez formularz kontaktowy lub online.

Umów się na zabieg online